עסקים גדולים למוצרי עישון? כדאי שתכירו את השרת בענן של GNS

עסק גדול למוצרי עישון, בוודאי לא יכול להסתדר בלי מחשוב. בעקבות הקדמה הטכנולוגית שמתפתחת ומתייעל כל הזמן, מחשוב העסק דורש שדרוגים, החלפות, תוספים, הרחבות ועוד. אם אתם מעוניינים לייעל את העסק שלכם, כדאי לכם להכיר את שירותי הענן של GNS. המאמר הזה נסביר ונרחיב על השירותים המעולים של החברה.

לשכור במקום לקנות

למה לרכוש ציוד מחשוב? האמת היא, שכמות מסוימת של ציוד מחשוב כזה תהיו חייבים להחזיק. לפחות בכדי להתחבר ל"ענן". אבל חלק ניכר מיכולות המחשוב, תוכלו בהחלט לשכור במקום לרכוש. באמצעות שירות של GNS, שהיא חברה שמתמחה בכך, תוכלו לצרוך מגוון יכולות מחשוב בתשלום חודשי נמוך ובקלות. לגישה זו יש יתרונות רבים, שנפרט בהמשך. היא הפכה בשנים האחרונות לסטנדרט בעסקים. כמעט כל עסק גדול משתמש בשירותים כאלה, בהיקף כזה או אחר. אין כאן שאלה של "לעבור לענן" או לא. חלק מהיתרון של שירותי הענן, הוא שניתן לשלב אותם באופן גמיש ולפי הצורך, במערך המחשוב הקיים. במה זה מתבטא למשל?

שרת בענן

סוג שרות ענן בולט במיוחד שמציעה GNS, הוא VPS. זהו שרות שימוש בשרתים, אשר מחליף שרתים פנימיים בעסק. נזכיר, ששרתים הם עקרונית כמו מחשבי PC, אבל בפועל מורכבים ויקרים יותר. גם לרכישה, גם לניהול שוטף, גם לשדרוג, גם לתיקון תקלות. בקיצור – יקר. במקום זאת, באמצעות השרות המדובר, תוכלו לשכור שימוש בשרת באינטרנט. VPS הם ראשי תיבות של Virtual Private Server. זהו שרת "וירטואלי". מחד, וירטואלי מבחינה זו שהוא לא פיזי אצלכם. מאידך, וירטואלי מבחינה זו שגם אצל הספק, הוא למעשה לא סתם שרת פיזי רגיל, אלא שרת שמוגדר בתוכנה, על גבי שרת פיזי. Private פירושו ששרת זה יעמוד לשימושכם בלבד. בפועל, שרת כזה יכול לשמש לכל מטרה רגילה עבורה משתמשים בשרתים והוא מתפקד כשרת רגיל.

 

 

 

מה מיוחד בזה?

אז אמרנו שהשרת לא אצלכם אלא "בענן" ושמשלמים חודשית בסכום נמוך. מהן עוד משמעויות חשובות עבורכם, של שימוש בשרתי VPS?

הקמה קלה

קל להקים שרתים מסוג זה, הרבה יותר מאשר לרכוש ולהתחיל להפעיל שרת פיזי בתוך העסק. קלות זו, מסייעת ליוזמות עסקיות להתקדם במהירות. במצבים שבהם שרת פיזי חדש לא שווה את הטרחה, שרת בענן עשוי להתאים מאוד.

הסתגלות למשאבים

שרתים כאלה מסוגלים להסתגל לדרישות משאבים משתנות, בקלות רבה ובמהירות.

מטרות מגוונות

ניתן להשתמש בשרתים אלה לכל מטרה רגילה, אם זה למשל שרת דואר, שרת גיבוי או שרת עליו תארחו תוכנה כגון תוכנת ניהול קשרי לקוחות (CRM).

מנוהל באופן מקצועי עבורכם

מאחורי הקלעים, השרת הפיזי שעליו כל זה מותקן, נמצא כאמור אצל ספק שרות הענן ואנשיו הם שמנהלים זאת. כל זאת אמור להיות שקוף עבורכם ואמין מאוד. בין השאר, תודות להתבססות על תשתית של אחסון SSD (דיסקים ללא חלקים נעים. משמע – פחות תקלות, אם בכלל). למעשה, זה לא שרת פיזי אחד, אלא רשת שרתים כאלה, על פני 13 חוות שרתים ברחבי העולם.

פינוי משאבים

מה תעשו עם התקציב שתפנו בצורה כזו? עם כוח האדם המקצועי? עם הזמן? תוכלו להפנות אותם, לכל מטרה שתרצו, כולל מטרות חשובות יותר. פחות טכניות ויותר אסטרטגיות מבחינתכם.

לסיכום

שרת בענן הוא בין שירותי הענן רבי העוצמה והאפשרויות שעומדים לרשותכם. כדאי להכיר ולנסות!

 

נגישות