מצית קליפר

אם אתם מעשנים סיגריות או כל דבר אחר –  אתם בוודאי יודעים שאחת מהמצתים הטובות הקלאסיות וגם היפות ביותר שישנם, הן מצתים של קליפר.

 אבל מהיכן מגיעה אלינו המצית המיוחדת הזאת? ומה צריך לדעת עליה? כל המידע בהמשך.

קליפר – מצית מדליקה!

קליפר

בעשורים האחרונים הפכה קליפר, מצית פופולארית במיוחד שיותר ויותר אנשים רוצים לרכוש וזאת משום שהיא נראית טוב, היא איכותית מחזיקה מעמד לשנים רבות וגם אינה נשחקת או נהרסת. כיום ישנם אנשים שאפילו אוספים את המצית וזאת בשל היותה צבעונית וכיפית במיוחד.

אבל מהיכן הגיעה אלינו קליפר?

מצית קליפר היא כזאת שהגיעה אלינו מספרד והיא מיוצרת על ידי חברה בשם פלגמס המייצרת גם מוצרי כתיבה ואלקטרוניקה. הקליפר הראשונה יוצרה בשנת1972 ומאז היא הפכה נפוצה בכל רחבי העולם וגם בישראל.

המאפיינים של המצית נוגעים בעיקר לאיכות שלה וליכולות שלה לייצר לפחות 3,000 הצתות! תוך שהמוצר עצמו נראה יפה לעין והוא כזה שמספק שלל מצתים עם עיצובים שונים כמו כאלה שיש עליהן כיתוב מיוחד, צבעים צבעוניים, דמויות מצחיקות והיסטוריות קריקטורות ועוד.

בשל המאפיינים של המצית רבים בוחרים לאוסף את מצתי הקליפר, כאשר כיום הפך תחביב האיסוף של המצתים לבינלאומי!

היסטוריה של קליפר

מצית הקליפר תוכננה לראשונה בספרד על ידי אדם בשם אנריק סראדה, שיצר עבור חברת פלגמס את המצית הראשונה.  כיום המציתים מיוצרים בעיר בברצלונה (ספרד), ומצתים נוספים מיוצרים בצ'נאי (הודו) ובשנחאי (סין).

למצתי קליפר יש מגוון רחב של מציתים, מילוי גז ואביזרים אחרים. כאשר כעת  רמת הייצור של המצתים ברחבי העולם הינה  סביב 450 מיליון יחידות בשנה, מה שהופך את החברה ליצרנית המציתים השנייה בגודלה בעולם!

מצית קליפר למתנה

בשל היופי של המצית, האיכות והקלאסיות שלה – רבים מחליטים להעניק קליפר במתנה בעיקר לאנשים שיודעים להעניק איכות כמו גם לאספני המצתים. את המצית אפשר לרכוש בכל קיוסק וחנות עישון, כאשר כיום אף אפשר לבצע הזמנה מהירה של קליפר מחנויות אינטרנטיות.

אז בפעם הבאה שאתם רוצים לעשן כל סוג של טבק או חומר עישון אחר, השתמשו בקליפר לעישון כיפי ואיכותי יותר וכמובן ליום צבעוני ומלא עיצוב והומור.

נגישות