סוגי גריינדרים

גריינדרים ומקססות הם חלק מעולמם העשיר של אנשים אשר מעשנים קנאביס, בין אם מדובר בצריכה פרטית, לבין אם לצורך רפואי והקלה בכאבים.

כיום שיותר ויותר אנשים מודעים להשפעות החיוביות של קנאביס, ובשל כך יותר אנשים צורכים את הצמח באופן פרטי וחוקי, תוך שרבים מחפשים את האביזרים הנכונים לאיכות עישון טובה יותר.

אחד מהאבירים הפופולאריים בכל הנוגע לעישון קנאביס, הוא גריינדר שהוא בעצם כלי גרסיה קטן אשר נועד לגרוס את עלי הקנאביס לפני העישון. בנוסף ישנה גם 'מקססה' שהיא סוג של גרינדר שגם הוא נועד לגריסה והוא מקנה את התוצאה הדומה.

גריינדרים

אבל איזה סוגי גריינדרים יש?

לפני שנסביר על הסוגים השונים, חשוב שתכירו את המבנה של גריינדרים ומקססות, כאשר הטוחן הקלאסי  מורכב בעצם משני חלקים כאשר החלק הראשון הוא פקק בעל שיניים הטוחנות את עלי הקנביס, והחלק השני הוא מסננת דקה שאליה נאספים אבקני הקנאביס שנועדו לעישון. בתוך הגריינדר ניתן לחתוך את עלי הקנביס ומשם לאסוף את האבקנים אשר מוספים בדרך כלל אל תערובת העישון.

בין סוגי הגריינדרים ניתן למצוא:

גריינדר מפלסטיק

גרינדר פשוט יחסית אך פרקטי אותו מחלקים בחינם ב"קופי שופס" באמסטרדם למשל. את המוצר ניתן לרכוש גם בארץ בשלל חנויות למכירת צרכי עישון.

גריינדר מתכת

גריינדר עמיד יותר מפלסטיק וכזה מחזיק מעמד לאורך שנים. נחשב יוקרתי יותר. בנוסף אלה העשויים מתכת נחשבים מכונות חיתוך אשר מבצעות חיתוך איכותי במיוחד.

גריינדר מעץ

גריינדר שנחשב יוקרתי יותר וניתן לרכוש או לעצב כזה בעיצוב אישי. גם אלה העשויים מעץ יוקרתיים ומחזיקים מעמד לאורך שנים.

מאיפה קונים גריינדרים?

כיום ישנן שלל חברות מקצועיות אשר מספקות גריינדרים מסוגים שונים כמו גם מקססות ממותגות המיוצרים אף מטיטניום ואלומיניום! עם זאת בכל חנות למכירת צרכי עישון  אפשר למצוא גריינדרים מעץ או מפלסטיק וזאת כדי ליהנות מאופציה זולה לעישון איכותי.

הוראות שימוש למקססה

כדי להשתמש במקססה הלוא היא הגריינדר, פותחים את החלק העליון מניחים את עלי הקנאביס או כל צמח על גבי השיניים ולאחר מכן סוגרים ומסובבים כמה פעמים. לאחר מכן יש לערבב את העלים הגרוסים עם טבק או כל תערובת אחרת שאותה אתם אוהבים לעשן.

נגישות