איך לטשטש את פגמי העישון מהפנים?

אין שאלה שעישון אינו בריא, ואין שאלה שלו אנשים היו יכולים להיגמל כבר עתה וללא בעיה, הם בהחלט היו שם. עם זאת, לצד שלל שיטות הגמילה שקיימות, עדיין רבים מעשנים ועל כן סובלים ממגוון תסמינים, כאשר בין היתר מעשנים סובלים מהגברת קצב הזדקנות העור, כך שהפנים שלהם נראות יותר נפולות ודהויות. מה אם כן עושים? ובכן כפי שציינו עדיף להיגמל, אם כי גם אז הקמטים יישארו, ועל כן רצוי לפנות לנפלאות עולם האיפור, וכל עוד מדובר במוצרי איפור איכותיים ובשילוב של ניסיון משמעותי, הרי שאתם עומדים להיות עדים לשינוי מהפכני.

טכניקה ופרקטיקה

טשטוש פגמי העור מצריך שני דברים: שליטה בטכניקות מגוונות ושימוש במוצרי איפור איכותיים. מכאן שאם עומדים לצאת לאירוע, מוטב ללכת למאפר מקצועי, אך אם מבקשים להקפיד בשגרה לצאת מהבית לצד מראה מטופח, הרי שרצוי לעבור הכשרה נקודתית, ועל כן טוב לדעת שקיימים קורסי איפור קצרים ויעילים, כאלו שבין היתר כוללים התנסות פרקטית. כמו כן, טשטוש פגמים בעור הפנים מצריך מוצרי איפור מקצועיים. כך למשל בעזרת מוצרי האיפור של איל מקיאג' ניתן להיות בטוחים שהתוצאה תיראה טבעית, אידאלית ותישמר לאורך זמן, מבלי שלחות או זיעה יהוו הרתעה.

יש דברים שיקר לרכוש בזול

יש להבדיל בין איפור רגיל לבין איפור שמתמודד עם נתוני פתיחה קשים, ממש כפי שעישון ממושך מייצר. אי לכך כאשר עומדים לבחור מוצרי איפור עבור מקרים קיצוניים, אין להתייחס לעלות, פשוט כי שיקול מעין זה לא יקדם לשום מקום – אולי תשלמו פחות, אך בסופו של יום סביר שתשיגו מוצר שאינו מעניק את התוצאה הרצויה ושאינו מייצר תוצאה שנשמרת כהלכה. מכאן שראוי להכיר בעובדה הבאה: יש דברים שיקר לרכוש בזול, וכך הדבר כשמדובר במוצרי איפור.

עוברים לטיפים מטופחים

  • טשטוש פיגמנטציה – על מנת לטשטש כתמי פיגמנטציה רצוי לשלב קונסילר ומייקאפ נטול שומן. כיצד? מניחים מייקאפ על גבי קונסילר ובאופן הדרגתי מאחדים בין שני הגוונים, עד לכדי כיסוי הרמוני של עור הפנים. באופן שכזה יוצרים שכבה חדשה שנראית טבעית ושמטשטשת כתמים.
  • טיפול בקמטים – מראש נבהיר שקמטים לא ניתן להעלים באמצעות איפור, אך בהחלט ניתן לטשטש אותם ולהעניק את הבמה לנתונים טבעיים שכן מחמיאים. מה עושים? ראשית מורחים קרם פנים ופריימר (מיועד לטשטש נקבוביות), ולאחר מכן מתאימים מייק אפ שמכיל סרום (עדיף סרום בעל מרקם דק ונוזלי). משלב זה מתחיל משחק עם שימר (מסביב לעיניים) ועם שלל צבעים וטכניקות.

דגשים לדרך

אם נסכם, נציין שלאיפור יש תפקיד משמעותי – בכוחו לטשטש קמטים ולגרום לנו להרגיש בשיא. כמן כן, קיימים חומרים שמיועדים להעלים קמטים, ולו לכמה שעות (יש למרוח אותם לפני המייק אפ), אם כי לא כולם איכותיים. מה עוד? מוצרי איפור צריך להתאים לסוג הפנים ולשם כך נחוצה הכוונה אישית. מכאן שאם רוצים שליטה מלאה ותוצאות נאות, רצוי לרכוש מוצרי איפור מקצועיים ובאותה נשימה לעבור קורס קצר – חומר למחשבה.  

נגישות