איך ניתן להשיג מוצרי עישון בזמן שכל החנויות סגורות

אין ספק שאנו חיים בתקופה מוזרה ביותר. נגיף הקורונה שהתפשט ברחבי העולם פשוט שינה מקצה לקצה את אורחות החיים הרגילים שלנו. אנשים מכל קצוות הגלובוס, בלי קשר למינם, דתם, מוצאם האתני או מעמדם הסוציו-אקונומי פשוט נאלצים להשאר כל יום וכל היום בתוך הבית, הכלכלות קורסות ומיליוני אנשים מאבדים את מקום עבודתם וההוראות מחייבות בתי עסק רבים לסגור את שעריהם, מה שהופך את המשימה של רכישת כל מוצר שהוא למסובכת הרבה יותר. למרבה המזל, המוח האנושי המיומן כבר ניצל את התופעה לטובתו כאשר נראה כי עסקים רבים עברו למתכונת משלוחים עד הבית. וכן, גם לציבור המעשנים מבינינו יש בשורות טובות, כי מסתבר שיש יותר מדרך אחת להשיג את מוצרי העישון שאתם מחפשים גם כשהחנויות סגורות. כך תעשו את זה:

אמאזון

אין שום ספק שהפלטפורמה הזו שינתה את פני המסחר האלקטרוני בישראל מרגע שנכנסה לתמונה. באמצעות קנייה אונליין באמאזון תוכלו להשיג מגוון רחב מאד של מוצרים מכל התחומים עם דמי משלוח נמוכים ולעתים ללא דמי משלוח כלל ובשילוח מהיר במיוחד. בתחום מוצרי העישון תוכלו למצוא מגוון מוצרים, החל מגריינדרים, ניירות גלגול ומאפרות מעוצבות ועד לחלקים לנרגילה פילטרים ועוד. הרשמה קצרה ופשוטה לאתר ואתם בעניינים. נסו לרכז הזמנות ממוכר אחד, כך תקבלו את כל המוצרים שלכם בפעם אחת. בנוסף, שימו לב שתוכלו להוריד אפליקציה נוחה וקלה מאד לתפעול ממנה תוכלו לנהל את כל ההזמנות שלכם.

משלוחים חנויות עישון מקומיות

כאמור, בעלי העסקים שהתעשתו מהר והבינו שבמציאות הנוכחית מה שאנשים צריכים זה משלוחים איכותיים ומהירים עד הבית, הצליחו לבנות במהרה מערך שליחויות איכותי ולהעביר את כל המסחר שלהם למתכונת הזאת, וכך כמובן גם בתחום מוצרי העישון. קחו לדוגמא את החנות גוד-סטאף שהקימה מערך משלוחים יעיל במיוחד עם חברת השליחויות HDF. דרכם תוכלו להזמין מגוון של מוצרי עישון כמו וופורייזרים, מצתים, קופסאות אחסון לטבק, מקטרות מיוחדות וניירות גלגול עד הבית. במקרים רבים אגב תוכלו לקבל את המוצרים אפילו באותו היום בו הזמנתם. את המוצרים תוכלו לבחור בחנות האינטרנטית הנגישה כך שמדובר בהחלט בחוויה הקרובה ביותר לקנייה בחנות. חנויות כאלה הן בהחלט פתרון מצוין ומהיר.

רכישה מהסופרים ורשתות השיווק

ובכן, אנחנו חייבים להתקיים ועל כן, בהתאם להוראות שניתנו על ידי המדינה, הסופרים והמרכולים נשארו פתוחים על מנת שנוכל לרכוש מזון ותרופות. נכון, לא תוכלו למצוא שם כנראה את כל מה שאתם מחפשים וכנראה שבכל קטגוריה המבחר יהיה קטן משמעותית מחנויות לאביזרי עישון. על כן, מדובר בפתרון למקרי חירום בלבד בהם נתקעתם בלי סיגריות, ניירות או פילטרים. כמובן שמומלץ להגיע כמה שפחות למקומות הומי אדם ועדיף לרכוש את הדברים בקנייה המרוכזת. בשורה התחתונה, עדיף לצאת מהבית רק אם מדובר במוצא האחרון.

נגישות