איך להקים עסק של אביזרי עישון באירופה?

הביקוש בעבור רכישה של קנאביס עלה באופן משמעותי בעשור האחרון, בייחוד באירופה. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לפתח קריירה מצליחה מעבר לים, אולם בכדי להקים עסק לאביזרי עישון – אלו הצעדים אותם יש לבצע.

כיצד להקים עסק מצליח לאביזרי עישון באירופה?

זה לא סוד כי אחד התחומים הצומחים ביותר בעולם וגם בישראל הוא עישון קנאביס. למרות שבישראל אין עדיין חנויות אשר מורשות למכור את הצמח, ניתן לראות לא מעט חנויות אשר מוכרות אביזרים אשר באמצעותם ניתן לעשן את הצמח כמו גם לאדות אותו. אולם, בניגוד לישראל מאירופה מדובר בתעשייה אשר מגלגלת מיליוני דולרים, ובהתאם לכך ההכנסה של הבעלים יכולה להגיע לעשרות אלפי יורו מדי חודש. אם אתם חולמים על עתיד טוב יותר מעבר לים, הדרך לעשות זאת היא באמצעות הוצאת דרכון פורטוגלי אשר מאפשר לכם לנוע בחופשיות בין מדינות האיחוד, ולפתוח את העסק באופן לגיטימי.

מדוע דרכון פורטוגלי מהווה את כרטיס הכניסה שלכם לאירופה?

בכדי להקים עסק של אביזרי עישון באירופה, עליכם להיות אזרחים של אחת ממדינות האיחוד האירופי. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הוצאה של דרכון פורטוגלי אשר נחשב לדרכון מבוקש במיוחד בקרב ישראלים, בשל התנאים המקלים להוצאתו מצד הרשויות בפורטוגל. בשונה ממדינות אחרות באירופה, אין צורך להוכיח כי אתם מתגוררים במדינה או לעבור מבחן שפה. אולם, בכדי להוציא את הדרכון נדרש להוכיח בפני הרשויות כי אתם צאצאים של אנוסי פורטוגל וספרד, באמצעות תרגום נוטריוני של מסמכים אשר מאששים את הטענה הזו. משום כך, יש לבדוק קודם לכן האם שם המשפחה אכן מופיע ברישומים של הקהילה היהודית. מאחר וע"פ הרישומים במדינה עשרות אלפי ישראלים זכאים לקבלת דרכון, הביקוש עלה ובהתאם לכך גם זמן ההמתנה. מעבר לעובדה כי תוכלו לפתוח חנות לממכר אביזרי עישון באופן חוקי, לדרכון אירופאי יתרונות נוספים: אפשרות ללמוד במגוון רחב של מוסדות אקדמיה מובילים ברחבי אירופה, תנועה חופשית בין מדינות וכן אפשרות לכניסה ללא צורך בהוצאת ויזה לארה"ב או אוסטרליה.

כיצד מתבצע תהליך של הוצאת דרכון פורטוגלי?

בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך, מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בליווי וסיוע של ישראלים אשר מעוניינים להוציא דרכון פורטוגלי. מדובר בהוצאה כספית לא קטנה, אולם לאור העובדה כי מדובר בתהליך בירוקרטי אשר דורש תרגום מסמכים והתמודדות מול הרשויות, מדובר בהשקעה כספית נבונה אשר תבטיח כי תוך זמן קצר תוכלו לקבל את הדרכון המיוחל. לאור העובדה כי בקרוב עתידה פורטוגל להקשיח את התנאים לקבלת הדרכון, מומלץ להתחיל את התהליך כבר עכשיו, כך שתוכלו לעמוד בקריטריונים ולעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר – עד לפתיחה החגיגית של החנות שלכם באחת ממדינות האיחוד האירופי.

נגישות