באלי שאג

המותג הדני (והישראלי!) באלי שאג הפך לפופולארי מאד בארץ ובעולם וזאת בשל סיבות שונות כמו טעם הטבק, היכולות הקלות לגלגול הסיגריה, והמחיר שנחשב אטרקטיבי יחסית וזול יותר מאלה של סיגריות אחרות המיוצרות ומשווקות בקופסאות קשיחות.

באלי שאג

אבל מה צריך לדעת על באלי שאג?

באלי שאג הוא טבק מסורתי בסגנון ההולנדי שמיוצר כתערובת רכה של טבק במפעלי טבק בדנמרק. תערובת הטבק של שאג הינו כזאת המיוצרת מטבק כהה וטבק וירג'יניה אור, כאשר הטבק נחשב לטבק אירופאי משובח הפופולארי בעיקר בארצות הברית ובמערב אירופה.

היתרונות של באלי שאג

 

הטבק של באלי שאג הוא כזה שנגרס ונחתך למרקם של משיי דק, (מרקם המשי נקרא: שאג) מה שהופך אותו קל יותר לשימוש עבור גלגול ידיים.

 

למותג זה ישנן  גרסאות שונות: ביניהן שאג מעוגל וירג'יניה, ריץ' וירג'יניה, , Halfzware, White Halfzware, וטבעי.

 

את הטעמים והסוגים השונים חשוב לבחור לפי העדפה, כאשר הטבק מתאים לאוהבי הטעם הטבעי. הארץ נמכר טבק מסוג באלי שאג מסוגים: צהוב (מסוג טבק וירג'יניה), לבן, נטורל, אדום, וכחול.

 

באלי שאג, אז והיום באלי שאג הוא מותג פרמיום שעוצב על מנת שמעשנים יוכלו לגלג את הסגיריה שלהם כמו שהם רוצים ומעדיפים. החברה הדנית שמייצאת את הסיגריה פועלת בשיתוף של חברת טבק ישראלית, והיא מייצרת טבק למספר רב של מדינות בעולם.  באלי שאג כפי שהזכרנו, הוא טבק הידוע ככה בעל מרקם משיי משובח, כאשר הוא מתאים ידנית לגלגול באמצעות החיתוך המיוחד של הטבק.  כדי להבטיח את האיכות הגבוהה, הגבעולים של עלי טבק נחתכים ידנית כאשר  באלי שאג זמין במספר תערובות, שהפופולאריות ביניהן הן תערובות הבולטים Halfzware לבן, אותנטי אמריקאי Blend ו Red Virginia. המותג באלי שאג שיוצר בעבר על ידי חברה דנית וישראלית, הוא כיום מוצר השייך לרפובליקה הטבקית, והוא מוצע למכירה בשלל חנויות בארץ ובאתרי האינטרנט.

אז אם אתם אוהבי הטעם הטבעי, הטבק החתוך בצורה איכותיות ואתם רוצים לגלגל לעתמכם את הסיגריות בקלות – באלי שאג הוא כנראה המותג הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם.

נגישות