יוצאים להפסקת סיגריה: כך תעצבו את הזולה הכי נוחה ומלאה בסטייל שיש

כעובדים אתם משקיעים לא מעט זמן בעבודה, ולמעשה נמצאים ברוב שעות היממה במשרד. ההפסקות לנשימה כמו גם לעישון מהווה דרך מצוינת לנצל את הזמן לטובת הירגעות, חשיבה מחודשת או שיחות עם עמיתים לעבודה. לתהליך העיצוב של הזולה יש חשיבות מבחינת התחושה ועל כן במדריך הזה בחרנו להציג את כל הטיפים לטובת יצירה של פינה מעוצבת, נוחה ומלאה בסטייל. מוכנים? בואו נתחיל!

רכישה של ספת רביצה

דרך מצוינת לעצב את הזולה בצורה נוחה אבל גם אסתטית צריכה להתבצע באמצעות שילוב של ריהוט איכותי, כמו למשל ספת רביצה. ספות רביצה איכותיות ושיקיות ניתן למצוא באתר של האוס דייזין בעלות אטרקטיבית ועם מגוון גדול של עיצובים וסגנונות, כאשר מדובר בהזדמנות מעולה לא רק להשקיע את הכסף אלא גם לקבל שירות מקצועי המתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי. הספוג הרך לצד טכנולוגיית יצור מתקדמת היא זו שהופכת את הספה לחלק משמעותי מאוד מתהליך העיצוב, כמו גם כזו שמאפשרת לכם להתרווח בנוחות בזמן יום עבודה.

שילוב של מזגן נייד

חלק מתהליך התכנון של עיצוב כולל כמובן גם את האלמנט של הפונקציונאליות. רכישה של מזגן נייד מהווה דרך מצוינת גם לאוורר את האזור אבל גם ליצור נוחות, בוודאי אם הפינה שלכם היא במרפסת וחשופה באופן מתמיד לשמש החמה. כיום ניתן לבצע רכישה של מזגנים באיכות מעולה ועם שימת דגש על עיצוב אשר מתכתב באופן מושלם עם מראה אסתטי ומרשים, ועל כן מדובר בדרך מעולה גם לשדרג את הפינה אבל גם ליצור אלמנט פונקציונאלי חשוב.

פריטי טקסטיל לאווירה

על מנת ליצור עומק בחלל ואף להגדיר אותו, אפשר ואף רצוי לשלב פריטי טקסטיל כמו למשל שטיח, כריות נוי כמו גם וילונות. אם עד לפני מספר שנים העלות של פריטי טקסטיל הייתה יקרה למדי, כיום באמצעות השוואת מחירים כמו גם ביקור בחנויות הסטוק אפשר לבצע רכישה של פריטים באיכות מעולה ובמגוון רחב של סגנונות, כל זאת כחלק מיצירה של חלל מעוצב ומוגדר המשלב חום כמו גם צבעוניות שיכולה להקפיץ מאוד את המראה ואף לעורר בכם השראה, תוך כדי הסיגריה.

 

 

מאפרות מעוצבות

מאחר ומדובר בפינת ישיבה שבה מעשנים, צריך להקפיד גם על הפרטים הקטנים כמו למשל מאפרות. במקום להשתמש בכוס משומשת או במאפרה בנאלית, אפשר דרך חנויות המתמחות בתחום אביזרי העישון לבצע רכישה של מאפרה מעוצבת אשר מתכתבת עם העיצוב הכללי. אם למשל בחרתם לעצב את הפינה בסגנון מודרני, בחרו במאפרות איכותיות העשויות מחומר כמו למשל מתכת, וזאת מתוך מטרה להוביל לקו עיצוב מובנה שמגיע לידי ביטוי לא רק באופן הישיבה אלא גם בפרטים הקטנים.

התקנה של גופי תאורה

גופי תאורה הם חלק בלתי נפרד מיצירה של חלל מעוצב אבל גם פרקטי, כך שניתן יהיה לשבת ולעשן לא רק באור היום אלא גם בשעות הקטנות של הלילה. מדובר בהזדמנות מעולה ליצור נקודות מבט ולהאיר על החלל באמצעות גוף תאורה מרכזי או באמצעות נורות לד שיכולות ליצור בשעות הערביים והערב אווירה נעימה ואפילו מרגיעה, כאשר מדובר בנורות חסכוניות מאוד ועל כן הן מהוות דרך מצוינת ליצירה של מרחב מואר.

לסיכום

באמצעות יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להשקיע בפינת העישון ולהפוך אותה לזולה שיקית שגם מצטלמת נהדר אבל גם מספקת לכם נוחות, אינטימיות וכן יכולת לנצל את החלל גם בשעות היום וגם בשעות הקטנות של הלילה, במסגרת יום עבודה.

נגישות