כל הטיפים לקידום חנות וירטואלית למכירת מוצרי עישון

כבעלי חנות וירטואלית למכירה של מוצרי עישון, קידום של החנות במנוע החיפוש של גוגל הוא אלמנט קריטי לטובת הגדלת החשיפה וההכנסות, בייחוד לאור העובדה כי בעידן של היום, יותר ויותר צרכנים מבקשים לבצע רכישה של מוצרים כולל מוצרי עישון דרך חנויות וירטואליות ולא דרך החנות הפיזית. כיצד תוכלו לקדם את החנות שלכם? להלן מספר טיפים שבהם תוכלו להיעזר, כבר עכשיו.

התאימו את האתר למובייל

בעידן שבו יותר ויותר צרכנים מבצעים את הרכישות שלהם דרך המכשיר הנייד ולא דרך המחשב, חשוב מאוד להקפיד על תהליך שבו אתם מתאימים את החנות למכשיר הסלולר. שימו לב כי האתר עולה במהירות וכי הממשק ללקוח הוא נוח, כל זאת מתוך מטרה להגביר את החשיפה ובהתאם לכך גם להוביל לקידום אפקטיבי. כאן תמצאו מענה לשאלה איך עושים את זה בצורה אפקטיבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל את החנות שלכם לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של מנוע גוגל.

פרופיל בגוגל מפות

אחד מהאלמנטים שמשפיעים מאוד על המיקום של החנות נובע בין היתר גם כתוצאה מהמיקום שלו במפות של גוגל. פרופיל באמצעות מנוע החיפוש מאפשר ללקוחות לאתר אתכם בקלות. מדובר בדרך שיווקית מצוינת לקידום של החנות שלכם, כאשר כאן תוכלו למצוא עוד דרכים שיווקיות שבהן תוכלו לנקוט, כל זאת מתוך מטרה להגדיל את החשיפה ובהתאם לכך גם את ההכנסות.

תוכן עדכני ורלוונטי לגולשים

אחד מהגורמים שהכי משפיעים על קידום אתרים ובוודאי חנויות כולל העלאת תכנים אשר מושכים את הגולשים ומשאירים אותם זמן רב באתר. ככל שזמן השהייה באתר הוא ארוך יותר, כך הקידום האורגני הופך לאפקטיבי ואף יכול להוביל לגידול בהכנסות. יחד עם זאת, בתהליך של כתיבת תוכן צריך לשים דגש על חקר מילות מפתח של ביטויים כמו גם מילים שהגולשים מקלידים במנוע החיפוש. כיום ישנם כלים מתקדמים אשר מאפשרים לבצע את המחקר באופן מהיר ויעיל, ובהתאם לכך להוביל לתיאור מוצר כמו גם מאמרים בנושא של עישון אשר ימשכו את הגולש ויגדילו את החשיפה.

 

 

שילוב של תמונות וסרטונים

על מנת למשוך את הגולש לבצע רכישה ולהתעניין במוצרים שלכם, חשוב להשקיע ולצלם באמצעות צלם מקצועי תמונות וסרטונים של המוצרים שלכם. מדובר באלמנט שיכול להניב לכם פירות, כאשר שימו לב כי התמונות והסרטונים שאתם מעלים לחנות לא יוצרים עיכוב בעליית האתר אלא מותאמים באופן מושלם לפלטפורמה שעליה מוקם האתר, כמו למשל וורדפרס או פלטפורמה כמו וויקס.

אבטחה ופרטיות

אלמנט נוסף וחשוב לתהליך של קידום אתרים כולל שילוב של הצפנה, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי בעת ביצוע רכישה של מוצרים, הלקוח יכול להיות בטוח כי הפרטים שלו אינם נשמרים. אתר פרוץ מבחינה של אבטחה כמו גם פרטיות עלול לרדת באופן משמעותי בתוצאות החיפוש ולפגוע באופן ממשי בתהליך הקידום, ועל כן מדובר בפרמטר חשוב מאוד בתהליך.

לסיכום

כבעלי חנות למוצרי עישון, אתם בוודאי יודעים כי מדובר בתחום מאוד תחרותי, ועל כן היכולת שלכם להגיע לראש תוצאות החיפוש היא מאתגרת מאוד. היכולת שלכם לקדם את החנות בעצמכם היא מוגבלת מאחר וישנם כלים רבים שבהם צריך להשתמש לטובת קידום אתרים אפקטיבי. על כן, איתור של חברה מקצועית המתמחה בתחום ואשר מלווה אתכם לכל אורך הדרך מהווה דרך מצוינת ליצירה של השקעה כספית משתלמת, בייחוד לאור העובדה כי תהליך של קידום אתרים אורגני דורש סבלנות וכן תהליך של בקרה המתבצע לכל אורך הדרך, מתוך מטרה להוביל לקידום אפקטיבי.

נגישות