לא רק ריזלה ופילטר: 5 מוצרי עישון שכל מעשן צריך!

העישון רווח כבר מאות ואלפי שנים, ובמהלך הזמן פותחו כלים רבים בכדי להקל על חוויית המעשן ולשדרג אותה. ממאפרות ומקטרות ועד למכשירי אידוי, יש שלל מוצרים שמעשנים משתמשים בהם ביומיום או מדי פעם לאירועים מיוחדים. אז בין אם אתם מעשנים ותיקים או שהתחלתם רק לאחרונה – בחרנו לכם חמישה מוצרי עישון שאתם פשוט חייבים להכיר.

מגש גלגול

לכל מי שמשתמש בטבק, קנאביס ושאר חומרים שמגלגלים לתוך סיגריה, יודע שלפעמים אין ברירה אלא לאלתר משטח לצורך גלגול נוח. לפעמים זה יהיה הנייר הקרוב אליכם ביותר ואז תגלו שגלגלתם בתוך דו"ח חנייה. אז אנחנו פה בשביל לספר לכם שאין צורך יותר לאלתר – יש מגשי גלגול ייעודיים שיחסכו לכם את העבודה הזו. ניתן למצוא מגשים, קעריות ושלל עיצובים אחרים שיקלו על עבודת הגלגול שלכם. ניתן למצוא אותם בעיצובים וצבעים שונים כך שתוכלו גם לעשות את זה בסטייל! זה מושלם גם כמתנה עבור החבר המעשן היקר לליבכם.

מצתים

קורה לפעמים שאנחנו מחזיקים מצית ביד ורגע אחר כך הוא נעלם ואנחנו לא מוצאים אותו יותר לעולם. כמובן שאי אפשר להדליק סיגריה בלי מצית, ועל כן כל מעשן חייב להצטייד במספר מצתים בכל רגע נתון כדי שהוא לעולם לא ייתקע בלי (למרות שזאת תמיד דרך נהדרת לפתוח בשיחה עם זרים). מומלץ לקנות כמה קליפרים טובים ואיכותיים ולשים בכיסים ובתיקים שלכם לשעת צרה.

מכונת גלגול

לא כולם מצטיינים במוטוריקה עדינה, אבל גם בעבור אלה שכן, לפעמים כבר נמאס כל היום לשבת ולגלגל, במיוחד כשרוצים סיגריה בדחיפות ואין זמן לבזבז. לצורך זה במיוחד נועדו מכונות גלגול הסיגריות האוטומטיות. אתם צריכים למקם שם נייר גלגול, טבק ופילטר, והמכונה תעשה את השאר. תצא לכם סיגריה דקיקה ומושלמת שיהיה לכם כיף לעשן. כמעט כמו קסם!

 

 

קייס אחסון למוצרי עישון

מכירים את הפעולה הזו של לדחוף את היד לכיס אחד ולהוציא נייר גלגול, לשלוח את היד לכיס האחורי ולהוציא פילטר, ואז לנסות לחפש איפה שמתם את המצית שלכם? לא עוד. קיימים קייסים מיוחדים שמיועדים לאחסון נוח של כל מוצרי העישון שלכם, כך שתוכלו לשלוף הכל בצורה יעילה ופשוטה בזמן אמת. בתוך הקייס יש תאים מסודרים שמטרתם לארגן את כל האקססוריז באופן הנוח ביותר עבורכם. לא רק זה – הם באים במגוון עיצובים מהממים כך שהם יכולים גם לשדרג את הווייב הכללי שלכם.

וופורייזר

אם עד עכשיו עישנתם רק סיגריות רגילות או מגולגלות, אנחנו פה בשביל להכיר לכם את עולם הוייפרים. וופורייזר הוא מכשיר שמשמש לאידוי של שלל חומרים לשאיפה, ביניהם טבק, קנאביס ותמציות אחרות, וכך תוכלו לבחור את המכשיר. היתרון של מכשיר זה הוא שניתן לשאוף את החומרים וזאת מבלי לשאוף עשן שמזיק לכם. מדובר באלטרנטיבה בריאה יותר לצורת העישון הרגילה וכיום קיימים סוגים רבים של וופורייזרים, כשלכל אחד תכונות ייחודיות משלו. מדובר במכשירים קלים וקומפקטיים שניתן לקחת איתכם לכל מקום אליו אתם הולכים.

לסיכום

הצגנו בפניכם כמה מוצרי עישון פופולריים שיכולים לשדרג את חווית העישון שלכם או לעזור לכם ולחסוך לכם זמן ומאמץ. חמשת המוצרים הללו הם פופולריים מאוד בקרב מעשנים, אך יש כמובן עוד מוצרים רבים שיכולים לעניין אתכם ולהוביל להנאה מרובה. אם אתם מחפשים לרכוש מוצרי עישון אתם מוזמנים לבקר באתר של Good stuff, שמספקים מוצרים איכותיים ומגוונים בתחום.

נגישות